1 Kasım 2021 Art Istanbul

Turkcell Zeka Gücü Projesi, Türkiye’nin dört bir yanında Zeka Gücü Laboratuvarları kurmaya kaldığı yerden devam ediyor! Pandemi dolayısıyla uzunca bir süre zorunlu olarak ara verdiğimiz eğitimlerimizin bu seneki ilk durağı, Ardahan oldu. Ardahan BİLSEM’e Zeka Gücü Laboratuvarı Ağustos 2021’de kuruldu. Biz de teknolojiyle donatılmış bu sınıfta eğitim vermek için 28 Eylül sabahı yollara düştük. Ardahan’da […]

Detaylı Bilgi

21 Kasım 2019 Art Istanbul

2016 yılında çocukları teknoloji ile buluşturmak için başlattığımız Zeka Gücü Projesi’ne kaldığımız yerden devam ediyoruz. Yeni durağımız, Ankara’da 2008 yılında Lösemili Çocuklar Sağlık ve Eğitim Vakfı LÖSEV tarafından kurulan LSV Okulları oldu. Lösemili Çocuklar Sağlık ve Eğitim Vakfı LÖSEV, 1998 yılında Dr. Üstün Ezer ve arkadaşları tarafından LÖSEMİ olan çocuklara ücretsiz tedavi sunmak amacıyla kurulan […]

Detaylı Bilgi

13 Haziran 2019 Zeka Gücü

Yıllar içerisinde Artistanbul’un uzmanlaştığı alanlardan biri de eğitim teknolojileri oldu. Bir süredir, Bilim ve Sanat Merkezleri’nden çeşitli üniversitelere, öğrenme yönetimi sistemlerinden (LMS: Learning Management System) oluşan çözümler geliştiriyor ve sunuyoruz. Bu hizmetlerimizden biri, Open edX mobil uygulaması.

Detaylı Bilgi

15 Ocak 2019 Zeka Gücü

Zeka Gücü eğitimlerimize kaldığımız yerden devam ediyoruz. Şimdiki durağımız, tarihimizde büyük bir öneme sahip illerden biri olan Bilecik oldu.

Detaylı Bilgi

27 Aralık 2018 Zeka Gücü

2018 yılı Zeka Gücü eğitimlerimize tüm hızımızla devam ediyoruz. Şimdiki durağımız, insanıyla ve havasıyla içinizi ısıtan Balıkesir Burhaniye oldu.

Detaylı Bilgi

18 Aralık 2018 Zeka Gücü

Turkcell’in Türkiye’nin özel yetenekli çocuklarına yönelik hazırladığı Zeka Gücü Projesi, Maker ve Kodlama Kiti ile ile başladığı eğitimlerini tüm öğrenci, öğretmen, veliler ve maker meraklısı herkes için yeniledi!

Detaylı Bilgi

3 Aralık 2018 Zeka Gücü

Turkcell Zeka Gücü Projesi kapsamında Türkiye’nin dört bir yanındaki çocuklara ulaşmaya ve eğitim vermeye devam ediyoruz. Eğitimlerimizin yeni durağı Trabzon Faruk Başaran BİLSEM oldu.

Detaylı Bilgi

9 Kasım 2018 Zeka Gücü

Turkcell Zeka Gücü eğitimlerimize kaldığımız yerden devam ediyoruz. Bir sonraki durağımız masmavi denizi, sıcacık insanları ve lezzetli boyozuyla meşhur, güzide şehrimiz İzmir oldu.

Detaylı Bilgi

24 Ekim 2018 Zeka Gücü

VI. Yetenek ve Zeka Kongresi geçtiğimiz ayın sonunda yapıldı. Zeka Gücü Projesi kapsamında yaptığımız çalışmaları katılımcılara anlatmak son derece heyecan vericiydi. Dolu dolu geçen iki günü, Yetenek ve Zeka Kongresi’nde edindiğim deneyimleri sizlere aktarmak istiyorum.

Detaylı Bilgi

22 Ekim 2018 Zeka Gücü

Turkcell Zeka Gücü eğitimlerimize kaldığımız yerden devam ediyoruz. Eğitimlerimizin yeni durağı İç Anadolu’nun sakin ve sessiz şehri Karaman oldu.

Detaylı Bilgi

3 Ekim 2018 Zeka Gücü

Zeka Gücü eğitimlerimize kaldığımız yerden devam ediyoruz. Eğitimlerimizin yeri durağı, sıcağı ve deniziyle meşhur güzide ilimiz Antalya’nın Kepez ilçesinde bulunan Antalya BİLSEM oldu.

Detaylı Bilgi